Showbiz

Romeo dhe Lidi vendosin çarqe minjsh tek krevatët e banorëve! Për kë bëhet fjalë

Shkruar nga Liberale

Romeo dhe Lidi vendosin çarqe minjsh tek krevatët e banorëve!

Romeo dhe Lidi, vendosën t'i bëjnë një lojë banorëve duke vënë çarqe minjsh tek krevatët.

 
Si do të reagojnë banorët pas kësaj loje e cila në këndvështrim  të parë duket ofenduese.
 

Që në fillim kur Lidi hyri në shtëpi, marrëdhënia mes tij dhe Romeos, ka qënë e mirë, kjo mbase edhe për faktin që në fillim Romeo mendoi se Lidi është vëllai i Heidit, dhe ai donte që marrëdhëniet ti kishte të mira.
 
Mesa duket ata janë bërë mir të mirë dhe kanë krijuar një aleance mes tyre.
  

 

 

 

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH