Showbiz

Romeo dhe Heidi nuk përmbahen në krevat, momente intime nga çifti!

Shkruar nga Liberale

Romeo dhe Heidi nuk përmbahen në krevat, momente intime nga

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci kanë kaluar shumë kohë me njëri-tjetrin këto ditë, duke qenë se mendojnë se njëri prej tyre do të lërë të shtunën shtëpinë e “Big Brother VIP3”.

Dy banorët janë në televotim dhe njëri prej tyre do të shkojë direkt në finalen e madhe, ndërsa tjetri do të jetë në nominim për pjesën tjetër të lojës deri në gjysmë finale. Por këtë e di vetëm Egla Ceno, pasi ishte pikërisht ajo që bëri këtë zgjedhje si lidere e shtëpisë së BBV3.

Ndërkohë mbrëmë ka patur disa momente intime mes Romeos dhe Heidit teksa ishin të shtrirë së bashku në krevat. Ata nuk janë përmbajtur, duke harruar kamerat dhe banorët e tjerë në dhomë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH