Showbiz

Romeo ben deklaratën e fortë, mendon të bëhet baba sapo të mbush 30 vjeç! Po a është Heidi dakord?

Shkruar nga Liberale

 Romeo ben deklaratën e fortë, mendon të bëhet baba sapo

‘Big Brother Live nga Shtëpia’, një emision radiofonik nga shtëpia më e famshme në vend.

Personazhet më të komentuar rivihen në rolet e prezantuesve e të ftuarve, me plot të papritura dhe emocione.

I pyetur nga Meriton Mjekiqi nëse do të ishte në planet e tij të bëhej baba së shpejti, Romeo Veshaj u përgjigj.

"Po vallaj po plako. As nuk do të vonohem fare. Po fare. Më vdekshin të gjithë. Fare. Vallaj po. Me dëshirën e Zotit lart, 29 mbush tani unë. 30 vjeç me bebe."

Meritoni, më tej, shtoi:

"Si Bardhi. Dy prindërit i ke mirë. Mario mirë është. Ti je mirë. Me punë je mirë. Me gjithçka je mirë."

Për ta mbyllur, ata u shprehën:

Romeo: Sa frikë kam. Çfarë nuk bën vaki…Unë dua gocë.

Meriton: Edhe unë me qejf e kisha një gocë.

Romeo: Gocat janë për baballarët.

Meriton: Po, edhe djali.

Romeo: Shiko, ne erdhëm këtu harrakat, edhe shiko si po dalim tani. Po flasim për fëmijët.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH