Showbiz

Rikthehet në vëmendje Vivien, bën deklaratën e fortë për Getinjon! Ja çfarë thotë ajo...

Shkruar nga Liberale

Rikthehet në vëmendje Vivien, bën deklaratën e fortë

Getinjo dhe Vivien Thano romancën e tyre e filluan në edicionin e “Big Brother VIP Kosova 1”.

Por pas disa muajsh çifti vendosë t’i japin fund lidhjes së tyre, për arsye private.

Ndërsa Vivien kohët e fundit bëri një intervistë në Kosovë, ku ka bërë deklaratën e papritur për Getinjon.

Mes rreshtave modelja shprehet se “Unë nuk e kam humbur kurrë besimin të ai njeri, dmth një dite mund të rregullohet”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH