Showbiz

Mjaft! Rike shpërthen ndaj, nuk përmbahet fillon e qan me të madhe (Video)

Shkruar nga Liberale

Mjaft! Rike shpërthen ndaj, nuk përmbahet fillon e qan me të

Pak momente më herët, Juli dhe Rike janë përfshirë në një debat të ashpër me njëri-tjetrin. Edhe pse në përgjithësi marrëdhënia e tyre ka qenë e mirë përgjatë qëndrimit në shtëpinë e ‘BBV3’, mbrëmjen e sotme ata janë vendosur përballë një ‘përplasjeje’ të fortë me njëri-tjetrin.

Mjaft! Rike shpërthen ndaj, nuk përmbahet fillon e qan me të

Edhe pse shpeshherë jemi mësuar ta shohim të qetë, mbrëmjen e sotme Rikja ‘ka shpërthyer’ teksa ka ulëritur kundrejt Julit. Menjëherë pas kësaj është larguar dhe ka nisur të qajë e vetme…

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH