Showbiz

Rike e shikon si një ndër pretendentët për të fituar/ Flet Juli: S’duhet të gënjesh

Shkruar nga Liberale

Rike e shikon si një ndër pretendentët për të fituar/

Në shtëpinë e Big Brother Vip Albania 3, lidere e shtëpisë u zgjodh Rike Roçi e cila ka zgjedhur sot 6 banorë që shikon në finale dhe që sipas saj janë pretendentë për të fituar “Big Brother Vip”.

Rike e shikon si një ndër pretendentët për të fituar/

Secili prej tyre do të japë argumentat dhe do të përshkruajë cilësitë që ka një fitues. I pari është, Juli i cili argumentoi se për të qenë fitues duhet të jesh vetvetja dhe mos gënjesh. Sipas tij kjo është mënyra më e mirë për të fituar zemrën e publikut dhe për të dhënë një shembull të mirë.

Rrëfimi i plotë në videon më poshtë:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH