Showbiz

Reperi i njohur së shpejti baba i një vajze

Shkruar nga Liberale

Reperi i njohur së shpejti baba i një vajze

Wiz Khalifa së shpejti do të bëhet baba i një vajze! Të dielën, më 16 qershor, reperi i njohur, 36 vjeç, dhe e dashura e tij Aimee Aguilar zbuluan se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku.

Në një postim në Instagram të shpërndarë në Ditën e Babait, ai ka shkruar: “Një vajzë po vjen”, krahas një fotoje të çiftit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Wiz Khalifa (@wizkhalifa)

Urimet e përzemërta nuk kanë munguar ku një urim të veçantë e ka bërë dhe ish e dashura e Khalifa, Amber Rose , me të cilën ai ka djalin e tij Sebastian Taylor.

Sakaq çifti duket të jetë shumë privat në lidhje me marrëdhënien e tyre, por kanë rreth pesë vjet që janë në lidhje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH