Showbiz

Reagon Luiza Gega pas aludimit për pjesëmarrjen e saj në BBV: Kam sfida të...

Shkruar nga Liberale

Reagon Luiza Gega pas aludimit për pjesëmarrjen e saj në BBV: Kam

Ditën e djeshme kanë qarkulluar lajme se Luiza Gega mund të ishte banorja më e re e shtëpisë së "Big Brother Vip Albania 3". Ishin gjithashtu edhe postimet e saj të fundit që shtuan akoma dhe më shumë mundësinë e përfshirjes së saj në këtë spektakël.

Nuk ka vonuar reagimi i atletes shqiptare në rrjetin social Instagram, ku me anë të një Instastory Luiza Gega hodhi poshtë aludimet duke konfirmuar zyrtarisht se ajo nuk do të jetë banore e shtëpisë. Ajo shkruan:

"Nuk ka hyrje njerëz jo, kisha vetëm një takim të bukur me banorët. Kam sfida të tjera këtë vit."

Reagon Luiza Gega pas aludimit për pjesëmarrjen e saj në BBV: Kam

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH