Showbiz

Reagon Gazi pas eliminimit: Isha gati për të...

Shkruar nga Liberale

Reagon Gazi pas eliminimit: Isha gati për të...

Gazmend Ujkashi është konkurrenti i cili u eliminua mbrëmjen e së martës në ‘BBV3’. Në një nominim ‘të fuqishëm’ mes tij, Sarës, Eglës dhe Julit, Gazi rezultoi më i televotuari dhe kështu humbi mundësinë për të vazhduar garën më tej.

Daljen e tij një pjesë e banorëve nuk e pritën mirë, sakaq Gazi në një deklaratë lidhur me eliminimin tha se ishte përgatitur për të dalë vetë mbrëmjen e djeshme.

‘Kaq ishte ajo që doja unë. Isha përgatitur për të dalë vetë. Po çfarë thua ti unë me zor prita shyqyr që dola të takoj familjarët.’- është shprehur Gazi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother VIP Fan Club (@bigbrothervip.fanclub)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH