Showbiz

Reagon Egla Ceno! Aktorja ka një mesazh. Kujt ja adreson? (Foto)

Shkruar nga Liberale

Reagon Egla Ceno! Aktorja ka një mesazh. Kujt ja adreson? (Foto)

Në vetëm 24 orë, aktorja Egla Ceno ka arritur të marrë vëmendjen e gjithë publikut edhe pse u skualifikua një ditë më parë nga loja e “BBV3”. Pas videos në faqen zyrtare të formatit, ku ngrihen dyshime për rikthimin e saj në shtëpi, aktorja ka reaguar për herë të parë në faqen e saj zyrtare të Instagram.

Siç tashmë e dimë rrjetet e saj sociale menaxhohen nga të afërm dhe dukshëm një detaj i tillë vërehet edhe nga mënyra sesi zgjodhi të reagonte pas bujës së sotme.

“Mam jam ok”, shkruan ajo në postim.

Reagon Egla Ceno! Aktorja ka një mesazh. Kujt ja adreson? (Foto)

Pritet të zbulohet në spektaklin e nesërm se çfarë vërtetë do të ndodhë me të.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH