Showbiz

REAGOJNË familjarët e Heidit ndaj akuzave në lidhje me romancën e saj në Grande Fratello!

Shkruar nga Liberale

REAGOJNË familjarët e Heidit ndaj akuzave në lidhje me

Heidi Baci, u largua nga formati ‘Grande Fratello’ pas takimit me babain e saj Gentin, ku më pas u rikthye në shtëpinë e famshme ku u përball me aktorin,  Massimiliano Varrese, me të cilin nisi një histori dashurie brenda formatit.

Tashmë ajo është bërë pjesë e ‘Big Brother Vip Albania’ ku shpesh herë është përballur me akuza që lidhen me eksperiencën e saj në “Grande Fratello” dhe për marrëdhënien e saj me aktorin Massimiliano Varrese.

Nëpërmjet rrjetit social ‘X’ famljarët e saj kanë bërë një reagim për çdo akuzë të ngritur për vajzën e tyre.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH