Showbiz

“Qenke çun mami ti ore”", Meri Shehu kapet me Lorenc Hasramën në studio

Shkruar nga Liberale

“Qenke çun mami ti ore”", Meri Shehu kapet me Lorenc

E ndërsa po bënte parashikimin e yjeve, Meri Shehu është "përplasur" mbrëmjen e kaluar me këngëtarin, Lorenc Hasrama gjatë emisionit live.

Astrologia  po parashikonte për datat e koncerteve të këngëtarit, ndërsa ai tha se të njëjtën gjë i thotë dhe mami, por këtu pati një ndërhyrje nga Meri.

Pjesë nga biseda në studio:

Meri: Ka shumë fat ujori.

Lorenci: Kam nja shtatë muaj që më luajnë datat e koncerteve kështu shihe njëherë

Meri: Do të të hapet rruga.

Lorenci: Këtë ma ka thënë mami

Meri: Meqë qenkë çun mami ti, tjetër ta thotë mami, tjetër të ta them unë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH