Showbiz

Puthje pasionante mes çiftit, Romeo dhe Heidi sërisht bashkë

Shkruar nga Liberale

Puthje pasionante mes çiftit, Romeo dhe Heidi sërisht bashkë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi janë rikthyer sërish me njëri-tjetrin. Çifti, që i dhanë fund romancës vetëm disa javë pasi u lidhën, duket se kanë sheshuar mosmarrëveshjet mes tyre.


Aktori dhe banorja e BBV kanë kaluar momente intime në krevat teksa shkëmbyen puthje pasionate.

Të dy po qëndronin duke biseduar në krevate e tyre, kur Heidi iu është drejtuar aktorit: “Hajde më puth i çikë”.

“Çfarë do?”, iu e pyeti aktori dhe ajo iu përgjigj: “Një puthje”. Ndërsa Romeo u afrua drejt saj duke shkëmbyer puthje në buzë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH