Showbiz

Puthje në buzë mes Erjola Doçit dhe Roza Latit në Big Brother

Shkruar nga Liberale

Puthje në buzë mes Erjola Doçit dhe Roza Latit në Big

Erjola Doçi dhe Roza Lati kanë shkëmbyer një puthje në buzë gjatë një loje në Big Brother VIP Albania 3.

Kjo ishte në kuadër të lojës, të përgjigjej në pyetje apo të bënte ndonjë veprim të thënë nga tjetri.

Romeo Veshaj i kërkoi që të tregonte emrin e të dashurit të fundit, por Erjola nuk pranoi një gjë të tillë.

Romeo: Thuaj emrin e të dashurit të fundit, ose puth Rozën në buzë.

Erjola Doçi: Qyqja! Nuk e them dot. Në buzë nuk e puth dot se dua të puth dikë që do ndjej.

Romeo: Është për efekt loje.

Në fillim, prezantuesja ngurroi, por më pas e kuptoi që nuk mund t’i shpëtonte sfidës.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH