Showbiz

Pse u nda nga Sara Hoxha/ Ja si përgjigjet rreperi pasi i dha fund lidhjes me ish-partneren!

Shkruar nga Liberale

Pse u nda nga Sara Hoxha/ Ja si përgjigjet rreperi pasi i dha fund lidhjes

Së fundmi një ndër rreperët më të njohur shqiptar, Ledri Vula ka qenë i ftuar në emisionin “Nacionale”, ku ndër të tjera ka folur për jetën e tij personale dhe profesionale.

I pyetur nga gazetari se si përfundoj lidhja me Sarën, ai u shpreh se nuk dëshiron të flasë për këtë çështje.

“Jo nuk do tregoj se pse jam ndarë”- u shpreh rreperi!

Teksa kujtojmë që disa muaj më parë Sara Hoxha dhe Ledri i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare nga e cila kanë edhe një vajzë 3 -vjeçare, PoemBlu!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH