Showbiz

"Pse trembesh nga Jetmiri në dush, kur ti ke bërë s*ks me Ilnisën në Big Brother?” Ja si i përgjigjet Meritoni pyetjes: Ma trego…

Shkruar nga Liberale

"Pse trembesh nga Jetmiri në dush, kur ti ke bërë s*ks me

Banorët e shtëpisë së Big Brother VIP, sot kanë lexuar komente për veten e tyre, të shkruara nga vetë ata.

Komenti për Meritonin ngjalli diskutime mes banorëve.

“Meriton, pse trembesh nga Jetmiri në dush, kur ti ke bërë sex në Big Brother me Ilnisën”

Roza: Këtë duhet ta ketë shkruajtur dikush që e keni te krevatet përballë

Meritoni: Nuk jam trembur prej Jetmirit, kjo është diçka kot dhe nuk e di ku jetojnë. Ma trego ditën, orën kur kemi bërë seks. E para është një krahasim i kotë

Jetmiri: Edhe nga mua nuk është se u tremb

Erjola: Duket si e palogjikshme si pyetje

Meritoni: Pa logjikë, të paktën të keni respekt për Ilnisën dhe familjen e vajzën e saj. Kjo është turp ça thoni, mos më shihni mua.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH