Showbiz

“Pse i bën sytë si maniak”/ ‘Shpërthen lufta mes Eglës dhe Meritonit: Të trashet gjuha…

Shkruar nga Liberale

“Pse i bën sytë si maniak”/ ‘Shpërthen lufta

Dy banorët e Big Brother VIP, Meriton Mjekiqi dhe Egla Ceno janë përfshirë sërish në një debat mbrëmjen e kaluar. Teksa Meritoni po diskutonte me Julin dhe Jetmirin, aty vjen Egla. Kjo nuk i ka pëlqyer djemve dhe me pas ka nisur edhe debati.

Meritoni thotë se Egla pi dy gota, vjen në qejf dhe pastaj i trashet gjuha, ndërsa i kujton aktores se e ka quajtur përndjekës dhe maniak.

Biseda e plotë:

Egla: Po është rrugë kalimi! Kam pirë tre gota, jo dy

Meritoni: Kujdes kur të ecësh

Jetimir: Nuk kemi asnjë interes ta vazhdojmë

Jetmiri: Jo, por nuk kemi interes, nuk të shikojmë dhe nuk të vlerësojmë

Meritoni: Po na pengon në fakt

Egla: Çohu, dil tek dera e kuqe. Të thashë lëviz dhe nuk lëvize

Meritoni: Cila është logjika këtu! Na i prishi muhabetin

Egla: Mund ta vazhdoni, mund të largoheni

Meritoni: I ke pirë nja tre gota, je në relaks

Egla: Po sytë pse i bën si maniak

Meritoni: Për qejf i bëj, ca të pengon ty?

Meritoni: Si i bëka një maniak sytë, se përndjekës më ke bërë, maniak po më bën

Egla: Përndjekës je, nuk të kam bërë unë. Ti më ke bërë pijanecë

Meritoni: Unë nuk të kam thënë je pijanecë. Unë të kam thënë që ke pirë nja tre gota, je bërë qejflie dhe kur je qejflie ti del nga vetja.

Egla: Ooo pse qejfliet dalin nga vetja?

Meritoni: Ti po, del nga vetja, të trashet gjuha…ky është realiteti

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH