Showbiz

‘Pse ha m*t kot?’/ Degradon debati mes Rozës dhe Gazit, moderatorja i hedh pallton fytyrës (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

‘Pse ha m*t kot?’/ Degradon debati mes Rozës dhe Gazit,

Debati mes Gazit dhe Rozës teksa po mernin rreze në oborin e shtëpisë, ka dalë jashtë kontrollit.

Fillimisht ishte Gazi që e ngacmoi Rozën duke i thënë se nuk duhet të shtiret si kafshëdashëse për sa kohë vesh rroba me lëkurën e tyre.

Dhe për t’i vërtetuar të kundërtën, Roza mori peliçen dhe ia hodhi fytyrës duke i thënë se është me qime artificiale, por nuk ka kursyer as fjalët banale.

Pjesë nga biseda:

Roza: Ja peliçja leopardi. E ke me qime artificiale

Gazi: Kjo është chetaah

Roza: Quaje çfarë të duash. Ja ku e ke! Pse ha m. kot? Pse ha m. kot? Mos ha kot. Kapu me ndonjë gjë që ia vlen.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH