Showbiz

“Pse e urren kaq shumë Roza Latin?"/ Ndjekësi e vendos në pozitë të vështirë Sarën, ja si përgjigjet ish-banorja e "BBV"

Shkruar nga Liberale

“Pse e urren kaq shumë Roza Latin?"/ Ndjekësi e vendos

Sara Gjordeni, është kthyer në një prej figurave më të komentuara të show bizz-it shqiptar, që pas daljes nga Big Brother Vip, dhe mardhënies së krijuar me këngëtarin dhe njëkohësisht me ish-banorin e "BBV" Bardhi.

Ditën e sotme Sara ka krijuar një pyetësor në Instagram teksa ka marrë pyetje nga më të ndryshmet prej ndjekësve të saj.

Një prej tyre e ka pyetur pse Sara ka urrejtje ndaj Roza Latit, e cila është ende konkurrente në garën e ‘BBV3’.

Ja si përgjigjet Sara: Shumë fjalë e madhe urrejtje, madje mendoj që je pak e vogël në moshë nga mënyra se si i ke preceptuar gjërat. Unë jam një njeri që i vlerësoj të tjerët për atë çka janë, jo çfarë reflektojnë në ekran. Me mua dhe me Bardhin, Roza ka bërë shumë gabime brenda në shtëpi. Kështu që s’kam se si e vlesoj me superlativa, por as ta urrej se shkuat shumë larg.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH