Showbiz

Profesor Kabo komenton Big Brother! Ja kush është i preferuari i tij?

Shkruar nga Liberale

Profesor Kabo komenton Big Brother! Ja kush është i preferuari i tij?

Teksa ishte i ftuar mbrëmjen e kaluar në ‘Procesin Sportiv’, Përparim Kabo u pyet mbi këtë format dhe duhet thënë se u tregua mjaft i sinqertë. Ai vuri theksin tek Heidi Baci, lojtarja që mesa duket i ka bërë më shumë përshtypje. Kalo tha se ajo është treguar shumë tolerante, nuk ka sharë njeri dhe nuk ka asnjë element shpagues.

“Personi që më ka bërë më shumë përshtypje është Heidi. Tolerante, bashkëjeton me të ndryshmen, nuk e prish gojën, edhe nuk ka element shpagues. Të gjithe këta qe janë rritur në Shqipëri, bëhen karizmatikë duke shpaguar. ‘Kush je ti? Jam ai që të urrej ty”.

Mendoni edhe ju si profesori?

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH