Showbiz

Princ Leka shfaqet krah të dashurës së re në eventin e rëndësishëm

Shkruar nga Liberale

Princ Leka shfaqet krah të dashurës së re në eventin e

Princ Leka dhe partnerja e tij e re, Blerta Celibashi nuk fshihen më dhe dalin publikisht së bashku.

Në një event të rëndësishëm në kryeqytet, për të festuar marrëdhëniet dypalëshe Francë – Shqipëri, që u ndoq nga Beniada Nishani dhe Argjira Spanca për “E Diell”, Princi dhe fotografja u filmuan krah të njëri-tjetrit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH