Showbiz

“Presioni dhe loja fitoi”/ Heidi flet për marrëdhënien e saj me Eglën: Sado që kam treguar…

Shkruar nga Liberale

“Presioni dhe loja fitoi”/ Heidi flet për

Sot ishte episodi i fundit i emisionit më të dashur nga banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “BBV – Live nga shtëpia”, vetëm në valët e Top Albania Radio. Në këtë episod të fundit, Jonida Aliçkolli dhe Elona Duro ishin dy moderatoret prezente në shtëpi të cilat intervistuan një e nga një banorët finalistë.

Si u shpreh Heidi Baci për marrëdhënien e saj me Eglën në BBV?

Unë nuk dua ta banalizoj fare këtë bisedë, duke thënë që ajo e unë…Le të themi që presioni dhe loja fitoi. Fitoi tek marrëdhënia jonë dhe është diçka që mua më vjen shumë keq me thënë të drejtën, por kështu është. Edhe duhet ta shtyesh edhe veten që të jesh pak më agresive dhe të tregosh pozicionin tënd, sepse nuk mund të dalësh ai personi që ai të vejë këmbët në kokë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH