Showbiz

Postimi i fundit i Bes Kallakut "thumbim" ndaj Xhensilës? (FOTO)

Shkruar nga Liberale

Postimi i fundit i Bes Kallakut "thumbim" ndaj Xhensilës? (FOTO)

Divorci i çiftit të njohur, Besart Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, prej kohësh vijon të jetë në qendër të vëmendjes.

Burime nga gjykata e Tiranës, bëjnë me dije detaje të tjera nga padia e këngëtares, e cila jo vetëm kërkon që divorci të kryhet pa faj, por gjithashtu kërkon lënie për edukim dhe rritje të fëmijëve, si edhe pension ushqimor prej 150 mijë lekë të vjetra për dy të miturit.

Aktori i humorit së fundmi ka publikuar një video në profilin e tij të Instagramit, duke treguar se palestra e një katunari është të punosh në kopsht, vidoe kjo e cila u mor si "thumbim" ndaj këngëtares.

Postimi i fundit i Bes Kallakut "thumbim" ndaj Xhensilës? (FOTO)

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH