Showbiz

"Po ti më do..."/ Xhesika "thumbon" Dijonisin: Dil nga fundi më mirë!

Shkruar nga Liberale

"Po ti më do..."/ Xhesika "thumbon" Dijonisin: Dil nga

Xhesika është një nga të nominuarat në televotimin e kësaj jave në "Ferma Vip".

Teksa ajo po bisedonte me fermerët në verandë, këngëtarja ka “thumbuar” Dijonisin nëse ai dëshiron që ajo të largohet.

Nëpërmjet batutave, Dijonisi i ka thënë asaj se ajo duhet të qëndrojë.

Xhesika: Po ti më do jashtë apo brenda?

Dijonisi: Si të dua brenda? Po rri dhe pak, dil nga fundi. 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH