Showbiz

Ç’po ndodh mes tyre? Sara Gjordeni shfaqet në finalen e “BBV” pa Bardhin

Shkruar nga Liberale

Ç’po ndodh mes tyre? Sara Gjordeni shfaqet në finalen e

Sara Gjordeni u shfaq në tapetin e kuq të finales së “Big Brother Vip Albania 3” e veshur me të bardha. Barku i rrumbullakosur tërhoqi shumë vëmendje, por më shumë u vu re mungesa e Bardhit.

Ai është në koncert në Vjenë”-tha Sara për gazetarët që e pyetën për Bardhin.

Në lidhje me martesën, ajo tha se është në planet e tyre të së ardhmes.

Jo, ende. Sigurisht që është në planet e së ardhmes. Sigurisht përpara se të lind bebi”

Kujtojmë se çifti u njoh dhe u dashurua brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”. Tashmë ata priten të bëhen prindër të një bebushi, gjinia e të cilit ende nuk është zbuluar.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH