Showbiz

"Po luan me Heidin! Po më ngjet me rastin e Donaldit dhe Beatrix", thumbimi i fortë i Erjolës tërbon Romeon

Shkruar nga Liberale

"Po luan me Heidin! Po më ngjet me rastin e Donaldit dhe

Erjola tregon këndvështrimin e saj gjatë debatit mes Romeos dhe banorëve për sjelljen e tij të ftohtë ndaj Heidit dhe faktin që nuk qëndroi pranë saj kur Vëllai i Madh i ofroi një suitë për të kaluar momente intime.

“Kjo histori po përsëritet dhe e krahason me marrëdhënien Donaldi-Beatrix në edicionin e parë të BBV1" deklaroi Erjola. 

Erjola: Jemi ne që e kemi suportuar tek puthja e parë, ne suportojmë apo diskutojmë çfarë shohim. Unë jam një nga personat. Historia po përsëritet, po bën një lojë fiktive me këtë vajzë. Po më duket diçka e parë në edicionet e kaluara.

Romeo: Më vdekshin robtë nuk e di për kë e ke fjalën.

Erjla: E kam fjalën për edicionin e parë, historinë me Donaldi dhe Beatrix.

Romeo: Çfarë lidhje ka kjo? Nuk është normale, ja në terezi. Çfarë lidhje ke që më krahason me edicionet e tjera?

Ledjoni: më duket krahasim i pavend.

Erjola: Zgjodhe të mos kaloje momente intime me vajzën.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH