Showbiz

“Po ku je more?” / Ledioni thërret Gazin, si reagoi ai

Shkruar nga Liberale

“Po ku je more?” / Ledioni thërret Gazin, si reagoi ai

Ledioni thërret disa here ne emër Gazin, por ky i fundit nuk e prish qetësinë dhe vazhdon të flejë i lumtur në shtratin e tij. Thirrja e Ledionit vjen në kuadër të lojës së vëllait të madh. Ishte pikërisht kjo lojë e cila solli ne shtëpi shumë figura të njohura.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH