Showbiz

“Po k**i, po”/ Gazetari i njohur shthur gojën, degradon në sharje ndaj komentuesit (FOTO)

Shkruar nga Liberale

“Po k**i, po”/ Gazetari i njohur shthur gojën, degradon

Gazetari i njohur Flavio Qarri, jashtë studiove televizive ku e shohim shpesh të diskutojë dhe ndajë opinione për çështje të ndryshme përsa i përket temave që shqetësojnë qytetarët, ka përdorur një fjalor banal.

Sot janë publikuar disa mesazhe nga disa ndjekës, ku Qarri ka përdorur fjalë fyese dhe denigruese ndaj tyre.

MESAZHET

Komentuesi: Kërkoi falje Sarës publikisht qelbësirë se kena me të degjeneruar keq plehër

Flavio: Do më hash k*rin.

Komentues: Turpi i shoqërisë z Flavio Qarri.

Flavio: Në p*dh satom po shkojmë. Bravo k*ri. Po k*ri, po.

“Po k**i, po”/ Gazetari i njohur shthur gojën, degradon

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH