Showbiz

“Po ik o dyleksh…”/ Egla ‘përplaset’ me Romeon: Ke mendere ti të tallesh me mua? Shko fol me Julin

Shkruar nga Liberale

“Po ik o dyleksh…”/ Egla ‘përplaset’ me

Debatet me Romeos dhe Eglës shpesh tensionohen e ndonjëhrë ulen.

Ende nuk është kuptuar marrëdhënia që ato kanë pasi banorët mendojnë se të gjitha debatet ms tyre janë të inskenuara dhe kjo është në të vërtetë një strategji që ato ndjekin për të mbajtur njëri tjetrin në lojë.

Sidoqoftë debatet mes dyshes janë ndezur që pas primes së të shtunës dhe sot ka pasur përsëri një diskutim me tone të larta mes tyre.

Egla e quan Romeon “dylekësh” dhe mesa duket, marrëdhënia e tyre është krisur shumë ditët e fundit megjithëse Egla mbrëmë u shpreh se ajo nuk do ta sulmonte kurrë Romeon nëse ata do të arrinin në finale. 

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH