Showbiz

Po Egla dy ditë përse nuk ishte live? Rozana Radi ngre dyshime dhe hedh akuza mbi produksionin e Big Brother

Shkruar nga Liberale

Po Egla dy ditë përse nuk ishte live? Rozana Radi ngre dyshime dhe

 Rozana Radi, këngëtarja shqipëtare, ka bërë një analizë për ngjarjet e fundit në Big Brother VIP Albania 3.

Me hyrjen e Ilnisës dhe Merionit në ‘dhomë të bardhë’, ajo thekson se përse nuk ka qenë live edhe Egla Ceno, siç janë aktualisht të tre banorët, meqë qëndroi vetëm për 48 orë.

Artistja thotë tutje se ‘zarfi i zi’ është një sinjal i fundit dhe në “Grande Fratello” në Itali, banorët që përjashtohen me këtë nuk futen as në studio.

Po Egla dy ditë përse nuk ishte live? Rozana Radi ngre dyshime dhe

“Big Brother VIP ALbania. 24 orë në 24 live. Po Egla dy ditë pse nuk ishte live?

Ku ishte Egla për ne publikun që kemi në dorë gjithçka në këtë lojë?

Zarfi i zi është stacioni i fundit për një konkurrent andaj është i zi.

Madje në Grande Fratello nëse del me zarf të zi as në studio nuk ke të drejtë të shkosh më.

Çfarë zgjedh publiku se thatë gjithçka.

Publiku me kushtet e produksionit zgjedh vetëm të nxjerr një, dy të tjerët hynë brenda se do produksioni.

Jam me logjikën e Jul Dedës”. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH