Showbiz

"Po bëhet një lojë shumë e pisët"/ Julian Deda i jep një këshillë këtij banori të "Big Brother Vip3": Shtro rrugë dhe futu në grup

Shkruar nga Liberale

"Po bëhet një lojë shumë e pisët"/ Julian

Julian Deda mëngjesin e sotëm teksa po bisedonte me Evinin e ka këshilluar atë që të përfshihet më shumë në situatat e krijuara në “Big Brother VIP 3”.

Aktori u shpreh se e ka vënë re që loja po bëhet shumë e pistë, por kjo gjë është brenda rregullave, ndërsa Ervini tha që këtë gjë e ka vënë re edhe ai pavarësisht se nuk është shumë i përfshirë.

Pjesë nga biseda:

Juli: Shtro rrugë dhe po nuk shtrove rrugë futu në grup pastaj se nuk ia del dot. Po bëhet një lojë shumë e pisët dhe unë e kam vënë re këtë, por edhe loja e pisët brenda rregullave është.

Ervini: Edhe unë e shikoj këtë gjë pavarësisht se nuk bëhem shumë pjesë e bisedave dhe këtyre gjërave, i kuptoj gjërat.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH