Showbiz

Plas sherri para finales, Romeo i drejtohet Julit: Unë jam bob, ti një aktor shumë i dobët

Shkruar nga Liberale
Plas sherri para finales, Romeo i drejtohet Julit: Unë jam bob, ti një

Dy aktorët e humorit Jul Deda dhe Romeo Veshaj kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin, pak para finales së madhe. Kjo pasi në një moment, Juli i është drejtuar Romeos duke i thënë: “Ti vuan për protagonizëm".

Juli: Ti vuan për protagonizëm. Po ta them troç

Romeo: Unë e di çfarë mendon ti

Juli: Po ta them troç. Unë po tregohem etik dhe ti s’do të tregohesh etik. Ti mendon se unë kam frikë të ta them.

Romeo: A e di pse flas? Që mos të lë ty të flasësh budalliqe.

Juli: Mirë, më lejo të flas budalliqe.

Egla: E ka thënë edhe Baçi që është e dashura e jote

Juli: Të tha edhe Baçi boll bërtite Romeo. Ti vuan për prtagonizëm dhe ti mezi pret me dal

Romeo: Prisni edhe 4 ditë ore

Juli: Kjo përkthehet në pasiguri për rezultatin që të pret të shtunën, ta dish këtë gjë.

Romeo: A e kupton se ku kalon kali?

Juli: Më thuaj ku është? Fshihesh pas pasionit

Romeo: A e kupton sa aktor i dobët je? Po kam frikë

Juli: Kuadrati nuk është i joti vëlla, është i të 5 finalistëve

Romeo: Do të të tregoj unë se çfarë ke bërë ti për finale?

Juli: Çfarë kam bërë?

Romeo: Keni larë e shpërlarë njëri-tjetrin

Juli: Bëhu finalist i rritur dhe trego siguri, trego se je bob. Lëri ato që kanë kaluar

Romeo: Unë jam bob o gjigand.

Juli: Për çfarë bërtet?

Juli: Nuk je pasionant

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH