Showbiz

"Plas" keq mes Arbrit dhe Romeos: Bëj kërkesë tek për tek...E ke humbur komplet, nuk di ça flet

Shkruar nga Liberale

"Plas" keq mes Arbrit dhe Romeos: Bëj kërkesë tek

Opinionisti i "BBV3"Arbër Hajdari, mbrëmjen e sotme, është shprehur se nuk beson aspak në dashurinë e Heidit dhe Romeos.

"Plas" keq mes Arbrit dhe Romeos: Bëj kërkesë tek

Sipas opinionistit, marrëdhënie e tyre është gjitha një lojë, duke nisur që nga pëlqimi i tyre, ndarja si edhe martesa e tyre:

“Kjo ka qenë një lojë e Romeos dhe Heidit. Që tek sherri dhe kur u pajtuan pa u marrë vesh. Kur vijnë drona nga kundërshtarët, e bën të dashur direkt. Nuk e treguat kush isjhin arsyet pse u ndanë. Për mua ka qenë një fallso. E keni inskenuar këtë marrëdhënie të dy”.

Debati mes Arbër Hajdarit, Romeos dhe Heidit:

Arbër Hajdari: Organizimi për pëlqeu, dekori ishte shumë i bukur. Kam pikëpyetjet e mia, dua të di ku janë shuar dyshimet, ku e kuptuan që nuk janë kundërshtarë brenda lojës. Për mua ishte situatë e çuditshme, doja ta kuptoja  a ka një sqarim. Nuk e mora mesazhin dhe për mua, konkluzioni im është që ka qenë totalisht një lojë e Romeos dhe Heidit. Ka qenë një lojë që nuk u morën vesh për 7 prime që u viktimizuan dhe u pajtuan pa u marrë vesh. Kur vijnë dronat ti nga kundërshtar e kthen. Mendoj që ishte lojë që nga fillimi, kurr nuk na zbuluar cilat ishin arsyet që u ndatë. Të ti ke qenë fallco dhe Heidi, skenar për sa kohë…Unë uroj që të jetë e vërtetë, por jam pronar i mendimit tim

Romeo: T’ i hedh këto gozhda, ndaje mendjen, jam fallso? Nuk ke kuptuar asgjë

Arbër: E keni inskenuar nga fillimi, u ndat pa asnjë arsye dhe po pa asnjë arsye u pajtuar. Ti kam thënë unë faktet, nuk kishim shpjegim pse u ndatë. Patë edhe dronet ju.

Romeo: U lëshova pa duar. Ju më thoni mua pse u ndatë pse u lidhët. Kur vendos të lëshoj veten time, prap doni një sqarim

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH