Showbiz

"Për dy vite!" Françeska rrëfen luftën me sëmundjen e saj! Për çfarë bëhet fjalë? (Video)

Shkruar nga Liberale

"Për dy vite!" Françeska rrëfen luftën me

Françeska ka biseduar orët e para të mëngjesit të sotëm me disa prej banorëve të shtëpisë së ‘BBV3’, teksa ka folur për një eksperiencë personale të sajën.

Teksa banorët kanë nisur një diskutim lidhur me buliminë dhe anoreksinë, Françeska ka treguar se në adoleshencë ajo ka ‘luftuar’ me buliminë, që lidhet me çrregullimin e të ngrënit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Më pas biseda ka vijuar dhe më gjerë ku Françeska është pyetur lidhur me periudhën që e ka kaluar këtë çrregullim.

Françeska: Le të themi dy vite, në kohën e adoleshencës. Pastaj më ka kapur prapë një periudhë kur isha 20-vjeçe, e ndalova. Një periudhë tjetër kur isha 21-vjeçe dhe e ndalova prap dhe qysh atëherë i kam vënë një stop trurit. Kam fatin që kam bashkëshortin që më ndihmon shumë në jetën time!- është shprehur Françeska.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH