Showbiz

"Për 6 muaj do kemi LAJME të ëmbla", habit ish-konkurrenti i "Përputhen": Bardhi ka për të lënë shtatzënë Sarën vetëm...

Shkruar nga Liberale

"Për 6 muaj do kemi LAJME të ëmbla", habit

Artjon Bakaj dhe Bora Korkuti kanë bërë një analizë të lojës së banorëve të Big Brother Vip dhe për të dhënë mendimin e tyre për videot më të spikatura gjatë 24 orëve të fundit në shtëpinë e BBV.

Duke diskutuar në lidhje me çiftet brenda shtëpisë së BBV pas Romeos dhe Heidit ata komentuan dhe lidhjen e Sarës me Bardhin, ku Artjoni u shpreh se këngëtari ka për të lënë shtatzënë Sarën vetëm për sedër.

"Unë siguroj diçka, Bardhi ka për të lënë shtatzënë Sarën vetëm për sedër më shumë, sepse për kaq kohë thotë do jetë nëna e fëmijëve të mi. Maksimumi 5-6 muaj jua siguroj unë që keni ndonjë lajm të ëmbël. Ndonjë lajm sedre.", është shprehur Artjon Bakaj.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH