Showbiz

Pas sherrit, zbulohet identiteti i të dashurës misterioze të Bleros, dalin fotot e para!

Shkruar nga Liberale

Pas sherrit, zbulohet identiteti i të dashurës misterioze të

Pas sherrit zbulohet identiteti i të dashurës misterioze të Bleros, dalin fotot e para!

Mbrëmja finale e Big Brother VIP Kosova ishte e mbushur me emocione dhe surpriza. Me një publik të shtuar dhe numër më të madh njerëzish, finalja e BBVK 2 ishte një spektakël i vërtetë. Në studio të ftuar ishin edhe një pjesë e mirë e banorëve të eliminuar. I pranishëm ka qenë edhe këngëtari i njohur Blero Muharremi, i cili qëndroi për një kohë të gjatë në shtëpi, por zgjodhi te largohej vete nga gara, duke vendosur shëndetin mendor në radhë të parë. Blero ishte i shoqëruar nga e dashura e tij misterioze në finale, të cilën e ka mbajtur larg kamerave, por e ka përmendur shumë gjatë qëndrimit të tij në shtëpi.

Pas sherrit, zbulohet identiteti i të dashurës misterioze të


Telegrafi ka siguruar disa fotografi ekskluzive të bukuroshes në fjalë, e cila ia ka rrëmbyer zemrën këngëtarit të njohur prej disa kohesh tashmë.

Blero u përfol gjithashtu se në mbrëmjen pas spektaklit u përfshi në një sherr me sigurimin, shkaku i të dashurës, por që në një prononcim për “Prive”, ai tha se ka qenë thjesht një keqkuptim.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH