Showbiz

Pas ndarjes nga Xhensila, Besi në lidhje të re me ish-konkurrenten e Përputhen?

Shkruar nga Liberale

Pas ndarjes nga Xhensila, Besi në lidhje të re me ish-konkurrenten e

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj i kanë dhënë fund martesës së tyre prej disa kohësh. Ish-çifti është në qendër të mediave rozë e tashmë flitet se Besi ka rigjetur sërish dashurinë.

Bëhet fjalë për ish-konkurrenten e “Përputhen”, Çiljeta Kormuzi, e cila ka postuar një foto me Besin.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Çiljeta Kormuzi (@ciljeta_kormuzi)


Sipas fansave dyshja ka nisur një lidhje. Dyshja është shfaqur në të njëjtat vende në Bruksel, duke shtuar akoma më shumë aludimet për një romancë të mundshme.

Gjithashtu ish-konkurrentja mori pjesë në koncertin e Besit që u mbajt në të njëjtin qytet, dhe nuk nguroi ta postonte këtë dhe në rrjetet sociale.

Kujtojmë se Çiljeta ishte pjesë e “Përputhen” të edicionit të kaluar. Ajo është nënë beqare, e nga eksperienca në atë reality show doli beqare.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH