Showbiz

Pas ndarjes me Xhensilën, Bes Kallaku i përcjell mesazhin fëmijëve: Ajka dhe Amen, ju jeni...(Video)

Shkruar nga Liberale

Pas ndarjes me Xhensilën, Bes Kallaku i përcjell mesazhin

Aktori Bes Kallaku i cili ka marrë eolin e Agait në "Fermën VIP" ka qenë më i emocionuar se kurrë këtë të hënë në emisionin e katërt të programit.

Ndërkohë që të gjithë fermerët dhanë një mesazh për fëmijët e tyre, edhe më përlotës ishte ai i Besit për djalin dhe vajzën e tij.

Pas ndarjes me Xhensilën, Bes Kallaku i përcjell mesazhin

Besi tha se pasuria më e madhe e tij janë dy fëmijët e tij Ajka dhe Amen.

“Dua t’i them edhe Ajkës edhe Amenit, babi ju ka shpirt, babi ju do fort. Pasuri më e madhe që ne lëm pas emrit tonë janë vetëm fëmijët”, u shpreh Besi.

Kujtojmë që Bes Kallaku dhe marrëdhënia me Xhensila Myrtezain ka qenë më e komentuara e muajve të fundit në kronikën rozë.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH