Showbiz

Pas daljes së saj, Ilnisa ka një mesazh për Meritonin! Çfarë i thotë ajo "bebit" të saj? (Foto)

Shkruar nga Liberale

Pas daljes së saj, Ilnisa ka një mesazh për Meritonin!

Ilnisa Agolli tashmë është jashtë shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri, ‘BBV3’.

Ajo u eliminua prej garës pas ‘izolimit’ në dhomën e ‘Torturës së Bardhë me Eglën dhe Meritonin.’

Ditën e sotme, nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it, gazetarja ka puthur Meritonin nëpërmjet televizorit dhe shkruan: Më mungon Meriton! Të dua!

Pas daljes së saj, Ilnisa ka një mesazh për Meritonin!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH