Showbiz

Partnerja e re e Princ Lekës feston ditëlindjen,16 vite më e re, ja sa vjeç bën Blerta Celibashi

Shkruar nga Liberale

Partnerja e re e Princ Lekës feston ditëlindjen,16 vite më e re,

Blerta Celibashi, partnerja e re e Princ Lekës feston ditëlindjen dhe mbush 26 vjeç.

Mosha është pikërisht edhe një nga temat që është diskutuar kur u zbulua lidhja e saj me Princin, pasi dyshja ka 16 vite diferencë.

Partnerja e re e Princ Lekës feston ditëlindjen,16 vite më e re,


Pas gjithë zhurmës mediatike që shkaktoi lidhja e saj me Princin, ndërkohë që po divorcohet me Elia Zaharinë, Blerta ka qëndruar larg reagimeve dhe daljeve publike.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH