Showbiz

Pajtohet çifti, pas “shkëmbimit të unazave”, Sara dhe Bardhi puthje pasionante në dhomën e gjumit

Shkruar nga Liberale

Pajtohet çifti, pas “shkëmbimit të unazave”, Sara

 

Çifti Sara dhe Bardhi, i cili ka bërë shumë bujë në mediat sociale për marrëdhenien e tyre turbullt, duket se ka gjetur mënyrën për t’u rikthyer përsëri bashkë.

Fillimisht ata kanë shkëmbyer unazat me njëri-tjetrin në dhomën e gjumit, një veprim simbolik që i ka bashkuar ata në një lidhje të re.


Kjo ngjarje ka ndodhur pas një periudhe tensioni dhe moskuptimi midis tyre, e cila kishte sjellë edhe një distancim të përkohshëm.


Mediat kishin raportuar më herët se çifti ishte në një fazë ku po mendonin seriozisht për të ndarë rrugët, por duket se gjërat kanë ndryshuar në mënyrë të papritur.

Ndërsa ata shkëmbyen unazat, sytë e tyre treguan emocione të ndryshme – nga surpriza në lumturi. Pasi puthën njëri-tjetrin, ata u fotografuan bashkë me një buzëqeshje të madhe, duke dëshmuar se kanë tejkaluar dallimet dhe janë gati të fillojnë një kapitull të ri në marrëdhënien e tyre.


Për shumë fansa të tyre, ky është një lajm i mirë, pasi ata janë ndjekur me kujdes në rrjetet sociale dhe kudo tjetër. Puthja e tyre e fundit ka shpallur një rinisje të marrëdhënies së tyre, duke treguar se ndërthurja e dashurisë dhe pasionit mund të triumfojë mbi pengesat.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH