Showbiz

“Ore si ka mundësi…”/ Debat i ashpër mes Dijonisit dhe BabyG, Gloria: Kam qeshur me lot!

Shkruar nga Liberale
“Ore si ka mundësi…”/ Debat i ashpër mes Dijonisit

Gloria  ka diskutuar me Artemisën debatin e ndodhur mes Baby G dhe Dijonisit.

Fermerja është shprehur se gjatë debatit, Baby G nuk e ka kuptuar një ofendim që i ka bërë Dijonisi, situatë kjo që ka shkaktuar të qeshura tek Gloria. Nga ana tjetër, Artemisa shprehet se nuk ka e ka ndjerë fare debatin mes  dy fermerëve.

Gloria: Zënka me Baby G dhe Dijonisin nuk e di se ata shaheshin dhe unë kisha futur kokën poshtë dhe qeshja. Nuk ndaloja dot. I tha një sharje Dijonisi, por ajo se kuptoi dhe qeshi. Me lot kam qeshur

Artemisa: O nuk mundem! Si ka mundësi që unë nuk ju kam ndjerë fare, po fare. Unë ju kam ndjerë vetëm kur ishit duke folur me Çiljetën, kur kishte ndodhur e gjithë gjëja

Gloria: Sa është bërtit atë ditë

Artemisa: Unë mendoja se ngjarja ka ndodh këtej jo në dhomë. Kur pashë klipin u habita. Kam qenë tull në gjumë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH