Showbiz

Sa shpejtë e mori veten/ Ja si duket Olta Gixhari disa ditë pas lindjes

Shkruar nga Liberale

Sa shpejtë e mori veten/ Ja si duket Olta Gixhari disa ditë pas

Olta Gixhari ka publikuar disa fotografi menjëherë pas linjës së saj të dytë dhe ka mahnitur të gjithë ndjekësit e saj.

Ajo shfaqet në një pamje të mrekullueshme, në fotografitë e saj të fundit, të publikuara në Instagram.

Olta ka veshur një fustan veror të verdhë, që shfaq dekoltenë e saj me një stil tërheqës.

Sa shpejtë e mori veten/ Ja si duket Olta Gixhari disa ditë pas

Floku i lëshuar dhe pamja e saj e pastër dhe natyrale bëjnë që ajo të duket shumë e bukur.

Olta ka fituar zemrat e publikun me pjesëmarrjen e saj në spektaklin Big Brother VIP Albania 2, ku edhe bëri lojë tejet të fortë. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH