Showbiz

Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother: Zhgënjim i madh...

Shkruar nga Liberale


Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother: Zhgënjim i

Olsi Bylyku u largua pak javë më parë në një televotim të papritur nga Big Brother VIP Albania 3.

Ai ka qenë i shokuar me daljen nga shtëpia, si konkurrenti më pak i votuar brenda.


Pas eliminimit, këngëtari e aktori nuk ka ndaluar thumbat ndaj Ledion Liços dhe produksionit të BBVA.


Diçka të tillë e ka bërë sërish mbrëmjen e djeshme (e shtunë) gjatë spektaklit pas largimit të Albi Nakos.

“Si arritëm kështu, zhgënjim i madh paskan qenë të gjithë artistët”, shkruan ai teksa e shoqëron shkrimin me një selfie të tijën duke buzëqeshur.

Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother: Zhgënjim i

Olsi e bëri postimin pasi e ka vënë në dyshim edhe daljen e tij, meqë është shumë i njohur jashtë dhe ka fansa gjithandej.

Veç Albit, spektaklin e kaluar u eliminua edhe këngëtarja Arta Kabashi.

Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother: Zhgënjim i

 

 

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH