Showbiz

“Ofendoje në sy të Romeos”/ Çfarë plani po thur Rike dhe Juli, kë po shënjestrojnë?

Shkruar nga Liberale

“Ofendoje në sy të Romeos”/ Çfarë plani po

Së fundmi Juli dhe Rikja janë bërë bashkë në lojën e “Big Brother VIP” “kundër” Romeos, i cili gjithashtu është bashkuar me Meritonin dhe Ilnisën.

“Ofendoje në sy të Romeos”/ Çfarë plani po

Gjatë një bisede me njëri-tjetrin, modelja dhe konkurrenti kanë thurur një plan për të nxjerrë “fytyrën e vërtetë” të aktorit.

“Ofendoje në sy të Romeos”/ Çfarë plani po

Juli i tha Rikes që duhet të ofendojë Françeskën në sytë e Romeos për të shikuar nëse ai do ta mbrojë apo jo, pasi ai ka thënë vetë që i mbron të gjithë njerëzit që lëndohen.

“Ofendoje në sy të Romeos”/ Çfarë plani po

“E kam menduar, por kam frikë që janë gjëra që nuk pëlqehen jashtë sepse janë gjëra joreale”– u shpreh Rike, e cila nuk di nëse do e bëjë këtë gjë apo jo.

Juli: A ke konflikt me Françeskën?

Juli: Bëje provë nesër dhe ofendoje. Thuaj Farnçeskës që do të ofendoj në sytë e Romeos

Rike: E kam menduar, i thashë që parë. I thashë dua ta bëj kështu-kështu se ne simpati për njëra-tjetrën nuk kemi. Edhe i thashë që dua të shikoj nëse të mbro ty se sot tha unë mbroj të gjithë njerëzit që lëndohen. Tani nëse unë të lëndoj ty dhe ti qan ai do të mbrojë? Apo s’ka leverdi për ty ai

Juli: Bëje provë nesër që ajo të ndjehet keq

Rike: E kam menduar, por kam frikë që janë gjëra që nuk pëlqehen jashtë sepse janë gjëra joreale!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH