Showbiz

'O zotëri ke bërë vetëm intriga në shtëpi', debatojnë ashpër dy banorët në "BBV"

Shkruar nga Liberale

'O zotëri ke bërë vetëm intriga në

Gazi dhe Fationi kohët e fundit kanë bërë disa debate të ashpra mes njëri-tjetrit. Ditën e djeshme Gazi e quajti Fationin si një konkurrent që vetëm fle gjumë brenda shtëpisë dhe bën si djalë i urtë.

E njëjta gjë ka ndodhur dhe ditën e sotme, ku Fationi i drejtohet se Gazi ka bërë intriga në shtëpi.

‘O zotëri ke bërë vetëm intriga në shtëpi.’- i është shprehur Fationi.

Biseda e plotë:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH