Showbiz

"O Zot faleminderit" Luiz Ejlli përjeton momente të vështira gjatë udhëtimit me avion: Kam parë hata me sy! (video)

Shkruar nga Liberale

"O Zot faleminderit" Luiz Ejlli përjeton momente të

Luiz Ejlli një ndër personazhet m të dashur për publikun që nga pjesëmarrja e tij në edicionin e vjetshëm në Big Brother Vip, mbrëmjen e djeshme është përballur me një situatë të tmerrshme gjatë një udhëtimi me avion.

"O Zot faleminderit" Luiz Ejlli përjeton momente të

Këngëtari tregoi se të gjithë përjetuan panik kur avioni me të cilin po kthehej në Tiranë, nuk arriti që të ulej në kryeqytet për shkak të turbulencave. Si pasojë e situatës emergjente avioni u detyrua që të bënte ulje nën Shkup.

"O Zot faleminderit" Luiz Ejlli përjeton momente të

“Mbrëmë kam parë hata me sy, jo vetëm unë por të gjithë ata që ishin, o Zot faleminderit. Kishte shumë turbulenca dhe nuk u ul dot në Tiranë. U ul në Shkup”, tregon Luzi përmes një videoje në rrjetet sociale.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH