Showbiz

“O miss pallati”,Lidi në debat më Françeskën: Ik drejtohu se je bërë si pikëpyetje

Shkruar nga Liberale

“O miss pallati”,Lidi në debat më Françeskën:

Françeska, vajza shqiptare e cila u zgjodh Miss Londra pak kohë më parë po vazhdon ende rrugëtimin e saj në Big Brother.

 

Ajo krijoj vazhdimisht situata në shtëpi , sidomos me Romeon dhe Heidin, pasi ajo nuk beson në "dashurinë" që ka çifti për njëri-tjetrin. 

Ditën e sotme, Françeska u përfshi në një debat me Lidin, ku ajo e akuzon Lidin se ai mbron Heidin, dhe ky i fundit i pëgjigjet që po, po e mbron. Lidi i referohet Françeskës me termin "Miss Pallati", dhe kjo e fundit nuk e ka pritur aspak mirë këtë term, duke i thënë Lidit të drejtohet pasi ai ishte bërë si nje pikëpyetje.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH