Showbiz

“O Miss i vetëshpallur”/ Banorët i "vërsulen" Sarës" me ironi për punët e shtëpisë: Do...

Shkruar nga Liberale

“O Miss i vetëshpallur”/ Banorët i

Refuzimi i Sara Gjordenit për të bërë punët e shtëpisë nervozoi banorët e tjerë në “Big Brother VIP”

Modelja u shpreh se nuk bën punë përsa kohë lider është Ilnisa Agolli, sjellja e së cilës nuk i pëlqen. Disa konkurrentët e kundërshtuan, duke i kujtuar se punët e shtëpisë janë prioritet.

Sara: Ky është faji i liderit, një ditë në banjo, një ditë në kuzhinë

Ilnisa: Janë tri goca që ndryshohen. Edhe Roza nuk do të jetë në dhomë sot

Sara: Një ditë më thua ke kuzhinën, një ditë më thua ke grimin

Ilnisa: Ti do vetëm të shihesh në pasqyrë, të rrish

Sara: O shpirt, dy herë që e kam bërë të bukurën, dy herë e kam fituar.

Sara: Kuptoj që ti Ilnisa më ke frikë. Unë jam banorja që ti ke më shumë frikë se e kam mirë me të gjithë

Ilnisa: Unë mashtruesët nuk i kam përqafuar kurrë në jetë

Sara: Ta dish çfarë kam bërë unë jashtë për të drejtën. Shkurt muhabetit më ke frikë

Ilnisa: Edhe unë jam një ndër vajzat më shembullore

Debati vijoi më pas mes Sarës dhe Ledjonës.

Sara: Ty të bënë surprizë dhe të erdhi goja, se deri dje rrije nëpër cepa

Ledjona: Unë për të folur paguhem, o Miss i vetëshpallur

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH