Showbiz

“O e pafytyrë, e shtirur…”/ Plas debati mes Romeos dhe Erjolës: O mashkull…

Shkruar nga Liberale

“O e pafytyrë, e shtirur…”/ Plas debati mes Romeos dhe

Një sherr verbal që ka degraduar në ofendime ka ndodhur me Romeos dhe Erjolës brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Ka qënë Erjola ajo e cila i ka thënë Romeos se duhet të luajë në mënyrë racionale pa emocione, gjë e cila nuk është pritur mirë nga aktori i humorit dhe ka shpërthyer në ofendime.

Romeo: Njerëz të shtirur njerëz të pafytyrë. E kupton nivelin e keqësisë, a e kuptoni

Erjola: O zot i madh, o niveli i emocioneve, luaj në mënyrë racionale, u mbyte ne subjektivitet“O e pafytyrë, e shtirur…”/ Plas debati mes Romeos dhe

Romeo: O e pafytyrë o e shtirur

Erjola: Mos më thuaj mua e  pafytyrë, o mashkull që s’të vë dot epitet se…

Erjola: Nuk e bën dot se kam aq këllqe si femër

Romeo: Çfarë të më thuash më

Erjola: Ti më detyrove të reagoja kështu se nuk e kisha ndërmend, qëkur më the mbrëmë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH